  • Panasonic 32" Full HD Smart LED TV TH-32MS600X
Brand Image
SKU#00105
₱18,490.00
Screen Size: 32 inches / 80 cm (diagonal). Resolution: HD (1366 x 768). Panel Technology: HD LCD LED. HDR Support: 2K HDR. Picture Engine: Vivid Digital Pro. Operating System: Android TV™. Speaker Output: 10 W (5 W x 2). Connectivity: Wi-Fi: Wireless LAN Built-in. Bluetooth: Version 5.0 (2-way). HDMI Inputs: 2 ports (HDMI 1 with eARC/ARC support). USB Ports: 2 ports (USB 2.0 x 2). Ethernet: 1 input. Headphone Output: 1 (side). Digital Audio Output: 1 Coaxial (side).