Sharp 65" 4K AQUOS TRU UHD TV 4T-C65GN7000X
SKU#001198
₱64,998.00
Screen Size: 65 inch
Resolution: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Processor: X6 Revelation Processor
Display Technology: Deep Chroma Display
Noise Reduction: 4K Digital Noise Reduction
Broadcasting System: NTSC, PAL, SECAM, DVB-T2
Audio Feature: Auto Volume
Smart Apps: YouTube, Netflix
Connectivity:
HDMI
USB (Photo, Music, Video support)
RJ45 (LAN)
Bluetooth
Wireless LAN
Chromecast Built-in
Stunning 65-Inch 4K Visuals
Enhanced Contrast & HDR Experience
Ultra-Smooth Motion & Gaming Performance
Enjoy smoother visuals with a 120Hz refresh rate, ideal for sports and action content, while HDMI 2.1 support with ALLM and VRR ensures low-latency, tear-free gameplay and responsive performance for modern gaming consoles.